Volný čas a zábava

Zima

Skiarál Klínovec

Nabízí 18 km sjezdových tratí, park pro snowboard, dětské lyžování a řadu služeb. Mezi českým Klínovcem a Fichtelbergem jezdí zdarma autobus a je možné zakoupit společné skipasy, čímž se možnosti lyžování rozšíří na 33 km sjezdových tratí. Okolí Klínovce nabízí 50 kilometrů udržovaných běžeckých tratí.

Služby: 4 sedačkové lanovky, 7 vleků, snowpark s mnoha skoky a překážkami, dětský skipark s vlekem pro výuku zdarma, dětská sáňkařská dráha, dětský park Primáček u Huga s pojízdnými koberci a dalším vybavením, parkoviště pro 1300 aut, lyžařská škola, řada občerstvení, půjčovna.

Skiareal Boží dar – Neklid

Skiareál Boží Dar – Neklid najdete na hřebeni Krušných hor v těsné blízkosti Božího Daru v nadmořské výšce 850 až 1135 metrů. Areál je orientovaný na rodiny s dětmi, nabízí 6 km upravených sjezdových tratí, nový vlek je dostupný z Božího Daru. Profesionální skicrossová trať přístupná veřejnosti ve skiareálu Hranice.

Služby: centrální třísedačková lanovka, 4 kotvy, 2 pomy, škola lyžování, půjčovna, dětský babypark, snowpark střední obtížnost.

Léto

Lanové centrum Klínovec

Na Klínovci vyrostlo nové lanové centrum MaxPark! Naleznete ho ve spodní části sjezdovky Dámská, kousek od Sportcentra Klínovec.

Krytý bazén, tenis, minigolf

Dostupné na Hotelu NÁSTUP TYTO DOPLŇKOVÉ SLUŽBY: Pro chvíle aktivního odpočinku slouží moderní krytý relaxační bazén vodopádem, tenis a minigolf.

 Terénní koloběžky

Terénní koloběžky jsou stále oblíbenější sportovní aktivitou, která se hodí nejen pro ty, kteří hledají adrenalin, ale ocení ji i rodiny s dětmi.

Bungee running

Bungee running je aktivita, kterou jistě ocení skupiny přátel a rodiny. K dispozici je i bungee running pro děti, takže nemusíte mít strach, že se při této aktivitě budou bavit jen dospělí.

Nordic Walking

Přijeďte si s námi zasportovat. Hole jsou k zapůjčení přímo ve SportCentru, takže nic nebrání tomu, abyste vyrazili s instruktorem na trasu.

Bobová dráha

Bobová dráha je skvělou zábavou nejen pro děti, ale i dospělé. Můžete ji navštívit v Německu – v Oberwiesenthalu, vzdáleném  přibližně 3 km

Horská cyklistika

Ve SportCentru naleznete k zapůjčení horská kola značky Pells s odpruženou přední vidlicí a dalším nezbytným příslušenstvím pro Vaše cyklotoulky.

Lukostřelba

Vyzkoušejte si disciplínu lukostřelby. Instruktor vám vše detailně vysvětlí a pokud budete mít zájem, uspořádá i soutěž ve střelbě